Translate

czwartek, 30 stycznia 2014

Powrót po latach... A właściwie po roku :)

Dawno, bardzo dawno mnie tu nie było. A jednak wracam jak do domu, do mojego bloga robótkowego. Oj, wiele działo się przez 2013 rok, który niestety dla mnie okazał się bardzo pechowym. Straciłam moją knajpkę a w związku z tym przyjaciół, choć nie wiem czy można tak nazwać ludzi, którzy okazali się nieszczerzy. Mimo to, szkoda. Zaliczyłam kłopoty zdrowotne i finansowe, ale najbardziej zabolała mnie strata mojej ukochanej kotki, która - mam nadzieję - wygrzewa się gdzieś z dala od tego paskudnego, w gruncie rzeczy, świata. Mało tego,  po niespełna miesiącu wspólnego życia pożegnałam także malutką koteczkę, Zuzię, którą przygarnęłam po śmierci Szczurka.Niestety okazała się śmiertelnie chora. Właśnie z powodu tych wszystkich wydarzeń nie mogłam w 2013 roku prowadzić bloga, który ma w podtytule "piękniejsza strona życia".
Szczęśliwie jednak mamy na liczniku już 2014, czas więc odciąć się grubą kreską od przeszłości. Znalazłam pracę w Katowicach, czas swój dzielę między to miasto i moją ukochaną Łódź, gdzie pod opieką mojej mamy został Kropek - uroczy kocurek-rozrabiaka, brat zmarłej Zuzi, który także cudem wywinął się z łap bezlitosnej Kostuchy. Czytam, piszę i wyszywam. ;) Plon moich haftów z zeszłego roku mam nadzieję wkrótce zaprezentować na tym oto blogu. Poniżej pierwszy z nich.
Wszystkim zaś życzę aby ten rok był naprawdę dobry. :)

 

11 komentarzy:

 1. Kochana bardzo się cieszę że powróciłaś do nas. Bardzo mi przykro że ostatni rok był wyjątkowo ciężki dla Ciebie, ale cieszę się że powróciłaś do nas. Mam nadzieję, że rok 2014 przyniesie Ci same dobre wydarzenia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję bardzo, miło, że napisałaś. ;) Chciałam przy okazji podziękować za piękne pudełeczko i karteczkę, które otrzymałam od Ciebie na święta bodajże 2012 roku. Nie miałam okazji zrobić tego wcześniej. ;) Pozdrawiam i jakby len był jeszcze potrzebny - daj znać. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hafcik uroczy! Powodzenia, spokoju i.. kota w tym na pewno lepszym 2014 roku!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Milusi hafcik, ale głównie życzę Ci tej piękniejszej strony życia i jak najwięcej radości!

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo dziękuję i także życzę wszystkiego najlepszego! ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wzajemnie Bobinko - niech ten rok będzie dla Ciebie naprawdę dobry. :) Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za miłe odwiedziny.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję i witam na moim blogu. Wszystkiego dobrego także dla Ciebie. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam cię na nowo!:) Dołączam do życzeń lepszego roku i czekam na pokaz prac.:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wspaniale,że jesteś! Piękny haft:)
  Serdecznie Cię pozdrawiam i dziękuję za odwiedzinki oraz miłe słowo. Uściski.

  Peninia ♥♥♥
  http://peniniaart.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Pamiętaj co nie nie zabije to Cię uodporni!!!
  A skoro już wróciłaś może zachęcę Cię do udziału w moim Candy :)
  http://wolnachwilaani.blogspot.com/2014/02/moje-pierwsze-candy.html

  Serdecznie zapraszam i pzdrawiam gorąco. Obiecuję, że będę do Ciebie zaglądać.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde słówko. ;)